Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőm miért sóher?

Barátnőm miért sóher?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta vagyunk barátnők és pénz témában elég fura dolgai vannak. Például elmentünk egy strandra Nálam nem volt elég kp így kölcsön adott 350 Ft öt buszjegyre. Amit első adandó alkalommal ahogy vettem ki automatábol pénzt felváltottam és megadta neki. A strandon viszont csak bankártyával lehetett fizetni. Mivel nála meg kártya nem volt ezért mindent én álltam a strandon belül. Amit megigért hogy majd odaadja. Persze nem adta oda a ráeső részt teljesen hanem szóvá tette hogy az üditőre amit vettem neki ugyan mefhívhatmám.Nem az üdítő ára dühit mert leszarom. De ő mindig fillérre minden pénzt számításba vesz akár 50 Ft ot is. Soha semmire nem szokott meghívni De azért én hívjam már meg.milyen alapon?
2019. jún. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod meg neki, amit ide is leírtál?

- Bocsi Gizi, de igenis fizesd ki a colát. Te mindig visszakéred fillére a pénzt, soha nem hívtál meg semmire, akkor én miért tenném meg? Így legalább nincs sértődés ki fizet többet. Mindenki fizesse a magáét.

2019. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen barátom volt. tapasztalatom, hogy az ilyennel hosszú távon, komolyan nem lehet barátkozni, egyszerűen ahogy a pénzt, a barátságot is kiméri, számolja. 17 éves barátságom esett kútba emiatt, egy wellness-hétvége reső részével akart átverni. Ott volt a vége, azok azért már nagy pénzek.

Van olyan ember, aki ilyen. Sóher, a lehetetlenségig, akkor is, ha rámennek a kapcsolatai.

Nyugodtan állj ki magadért, kérdezd meg, hogy ő mire hív meg, ha már magát meghívatja... vagy tedd neki szóvá, hogy lehetetlenség vele bármit élvezni, mert sóherkedik. Hátha változóképes, bár nem hiszem, szerintem az emberek nem változnak meg.

2019. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen lakunk. De általában ő akar jönni hozzám mert jobb és gyorsabb a közlekedés tőlünk ha valami programot akarunk csinálni. És ha találkozunk neki többe kerül a buszjegy. Amit szóvá is tett már párszor. Úgy gondolja azért kell nekem meghívnom mert neki többé kerül ide jönni
2019. jún. 29. 20:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha én megyek hozzá, nekem eszembe nem jut szóvá tenni hogy mennyi volt a buszjegyem.
2019. jún. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!