Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakközépből gimnáziumba?

Szakközépből gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Szóval, most vettek fel 9.osztályba szakközépiskolába, egy olyan helyre ahova nemis akarok járni, viszont ahova szerettem volna menni oda nem vettek fel. Az utóbbi pár évbe a tanulmányi eredményem eléggé leromlott az alsó tagozatos jegyeimhez képest. Kettes lettem mind a 4 évbe kb mindenből, de azért mindig volt egy-két 3-as, 4-es benne. Ez nem azért volt mert nem értettem a tantárgyakat, hanem mert sajnos nem tanultam, nem érdekelt, rossz volt a társaságom. Sajnos ezen már nem tudok változtatni, viszont a kérdésem az lenne, hogy ha ebben az évbem majd az adott szakközépiskolában, összeszedem magam, és megpróbálok 3-as, 4-es , talán pár tantárgyból 5-ös tanúló lenni, van esély rá, hogy átvesznek a következő évben gimnáziumba? Vagy ott csak az általános iskolás jegyeket fogják figyelembe venni?

2019. júl. 2. 08:37
 1/1 aloevra válasza:
100%
hmm.. Jó kérdés. Szerintem érdeklődj utána a tanáraidtól vagy anyukáddal, apukáddal picit kutakodjatok ,hogy mi lenne a legjobb út és hogyan lehet azt megvalósítani. ^^ Vagy akár szintúgy szüleiddel ráírni az iskola email-jére. Véleményem szerint az általános iskolás jegyeket is azért számba veszik. Nem akarok neked hazudni, én sem tudom TuT
2019. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!