Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma belebotlottam egy olyan...

Ma belebotlottam egy olyan dologba, hogy a munkaközvetítő pénzt kért. Ezt úgy tudom, hogy törvény tiltja. Az egésznek az volt az alapja, hogy nem tudtam angolul, ha tudnék akkor nem kéne fizetni. Vagy lehet ilyet? Ilyen formában?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van a számlán? Közvetítésért kéri vagy tolmácsolásért/fordításért?
2019. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy miért.. Csak annyit, hogy ha tudok angolul akkor nem kell fizetni, de ha nem akkor 15000 Ft. Egyébként még csak ilyen interjú féle volt.. Nem kellett aláírom semmit. Csak az érdekel , hogy lehet- e ilyet.
2019. júl. 2. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha fizetsz, akkor megérdemled.

Ha egy munkaközvetítő BÁRMIÉRT pénzt kér, olyan gyorsan hagyd ott, ahogy csak bírod!

Mert akkor tuti, hogy csaló.

2019. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem fizetek, csak hánynom kell..
2019. júl. 3. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkaközvetítésért nem kérhet pénzt, de ha veled több fáradsága van, mint egy angolul értővel, akkor a tolmácsolásért, fordításért már kérhet, az is munka. Ezért kérdeztem.
2019. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!