Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alex (a) Fajt vélemény?

Alex (a) Fajt vélemény?

Figyelt kérdés
Olyan szép lány volt ismerem abból az időből, amikor hosszú haja volt és kis finom smink tényleg szép volt. Kedvelem most is csak olyan fura nekem heteroként megértenem ezt az átalakulást, hisz lassan kész férfi. YouTube videóit is követem durva a változás.

2019. júl. 2. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ő így érzi jól magát. Rossz testbe született van ilyen. Mert ezen változtatni.
2019. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 : senki nem vonta kétségbe bátor lépés és mondtam kedvelem, véleményt kértem és leírtam nekem például miért nehéz ezt megemésztenem. Nem azt tehát valaki vállalja magát, hanem azt hiába szép nő úgy érzi nem boldog abban a testben és tesztoszeron segítségével a szemem előtt férfivá válik. Ennyi. ;)
2019. júl. 2. 23:23
 3/14 anonim válasza:
81%
Én nem tudok azonosulni az ilyen dolgokkal, de őt csípem! Valahogy fogyaszthatóan tálalja az egészet és végülis ő élete. + Érett a korához képest meg kell nézni, hogy kezelte kamu királynő dolgot= szakítást pedig Daisy idősebb mégis Alex volt a normálisabb minden téren. A pár évvel ezelőtti képét az oldalán láttam mert kitette hát sokkolt, gyönyörű volt, de élőben nem láttam sem így sem úgy.
2019. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 : Igen, szerintem is jól kommunikál és bár mostanában nem, de régen több élő volt meg videó, így az embereket közelebb hozta ehhez az egészhez.
2019. júl. 3. 10:10
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Pasiként sokkal jobban néz ki, mint előtte amilyen volt. Mondjuk ezt valószínűleg azért gondolom így, mivel a pasikat szeretnem, a csajokat meg nem. :D

De amúgy hidegen hagy az, hogy transznemű. Személyiségre nem jön be. Addig, amíg a csajával együtt voltak játszották a tökéletes párt, most meg megy a nagy sárdobálás mindkét oldalról. Mindketten kimutatták a foguk fehérjét, úgyhogy előttem le is írták magukat mindketten. Emberileg nem tartom sokra egyikőjüket sem.

2019. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pasiként jön be? De jó, én mondjuk az arcán még nagyon látom a csajos vonásokat, de a hangja jó pasis már tesztoszterontól az király.
2019. júl. 4. 22:14
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
D. miatt "ismerem" őt meg Virágot is, nekem külsőre inkább a Virág típus jön be, de belsőre ezerszer inkább Alex. Nekem mindegy ki hetero nem hetero ha értékes ember és Alex szerintem az, V. idegbeteg Alex nyugodtabb típus. Kívánom neki az átalakulása után találja meg a párját és legyen boldog, mert megérdemli! :*
2019. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
74%
Hetes : nekem ismerősöm tesója volt együtt Virággal (egy munkahelyen dolgoztak), maradjunk annyibban én is Alexre szavazok a hallottak után ha választani kéne. XD A külső egy dolog ha belül nagy a baj.
2019. aug. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7

#8

Sziasztok, én a másik hölgyet nem ismerem de a válaszokat köszi. Alex most nem túl aktív sajnos valóban nem tudom okát.

2019. aug. 25. 02:24
 10/14 anonim válasza:
64%

Szerintem hihetetlenül intelligens, ami nagyon ritka és becsülendő ebben a világban.

Okosnak tartom, vonzónak és szeretem hallgatni, ahogy beszél.

Értelmes témái vannak, komoly, de vicces is tud lenni.

Mindezek mellett egyre jobban néz ki, nekem soha senki nem tetszett még igazán, de benne van valami, ami nagyon megfog.

Szerintem nagyon szép lelke van.

2019. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!