Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom Facebookon beállíta...

Hogy tudom Facebookon beállítani hogy a nyilvános és zárt csopotrtokban amiket én közzé teszek azt az ismerősrim ne lássák?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 10:21
 1/1 2*Sü ***** válasza:

Sehogy. Ha a csoport nyilvános vagy zárt, akkor az azt jelenti, hogy bárki láthatja a csoport bejegyzéseit. Az ismerőseid nem különben, mint te. Nota bene a nyilvános csoport bejegyzéseit bejelentkezés nélkül – pl. inkognitó módban is – lehet látni, tehát még az sem megoldás, ha tiltod azt, akinél nem szeretnéd, hogy lássa a bejegyzéseidet, hiszen inkognitó módban vagy kijelentkezve a Facebook nem tudja ki ő, így nem tudja, hogy neki nem szabadna látnia a bejegyzéseidet.


De úgy alapvetően megszívlelendő tanács, hogy nyilvános, vagy kvázi nyilvános helyen – akár itt a GYK-n – olyan tevékenységet végezz online, amit bárki előtt nyugodt szívvel fel tudsz vállalni.

2019. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!