Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi számít FOLYAMATOS TB...

Dmnksky kérdése:

Mi számít FOLYAMATOS TB biztosításnak? Babaváróhitel

Figyelt kérdés
6 hónapig az állam fizette a tb biztosításomat, majd felvettek a mostani munkahelyemre így megszakítás nélkül folyamatosan van fizetve. SZERINTEM! És józan paraszt ész szerint is. De az okosak fent úgy gondolják, hogy amit állam bácsi fizetett az nem számít bele.. Miért is? Folyamatosan fizetve volt, 1 nap megszakítás nincs benne.. Így a hitelt sem tudom igényelni.

2019. júl. 3. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az időszak, amikor magadnak fizeted, vagy az önkormányzat, az természetesen nem számít bele.

Az a lényeg, hogy 3 év munkaviszony kell, ami alatt fizettel egészségügyi hozzájárulást.

2019. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem számít amikor magadnak fizeted. Minden más számít.
2019. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a bankban azt mondtak nekem hogy elmeletileg el kellene fogadniuk mert nincs megszakitva
2019. júl. 3. 11:20
 4/4 anonim válasza:
Akkor miért jöttél ide? Ha bank wd hitelt akkor úgyis jó.
2019. júl. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!