Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 36 hetesen a babám 2800...

Évi.e kérdése:

36 hetesen a babám 2800 grammra becsülték, majd 37+5 naposan 3400 grammra. Ez lehetséges? Első ultrahangon mondta is, hogy nem nagyon nagy baba, aztán 2 hét múlva meg már ennyit hízott volna?

Figyelt kérdés
Azért is nagyon furcsa mert nem is tudok sokat enni. A nagy meleg miatt sokszor inkább valami gyümölcs, vagy víz az ami lemegy.

#baba #gramm #36 hetesen
2019. júl. 4. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már nem hiszek az uh becsléseknek, főleg hogy nagyrészt átlagolnak...az első lányomat 3500-600grammra becsülték 39hetesen szülésnél meg jó nagy nem tudom megszülni stb erre 2960nal született/na gondoltam erről ennyit/ második lányom sajnos 34 hétre született elfolyt a magzatvíz 1950re becsülték a súlyát felkészítettek, hogy ebből 100% pic lesz ha másért nem a súllya miatt...másnap reggel császároztak 2490nel született és újszülött osztályra kerültünk nem a pic-re...szóval nálam nem jött be a becslés, viszont az utolsó pár hétben főleg a súlyt szedik már magukra bent a picik, hogy legyen aranytartalékuk a kinti első pár napra és a súly vesztés ne okozzon problémát...
2019. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én sem nagyon hiszek már ennek. Mindig látom, hogy ahogy mérik az uh-n soha nem pontos. A pocakjára most is jóval nagyobbat mért szerintem. Minden esetre remélem azért nem nő nagyon nagyra, mert akkor nagyon nehezen szülöm meg. 😊 38 hetes vagyok, remélem nemsokára úgy dönt, hogy kibújik.
2019. júl. 4. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz ezen, a lényeg, hogy már 'elég nagy', hogy bármikor megszülessen! Az én babámat is 36. héten 3000 grammra becsülték, 4 hét múlva 4650 grammal született meg. Arra is azt mondta a szülész, hogy nem lehetséges, hogy ennyit hízott.

Én 4 kilónak sem éreztem szülés közben, illetve nem volt viszonyítási alapom.

2019. júl. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!