Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?...

Hogyan tudnék megváltozni? Csak egy kicsit.

Figyelt kérdés
Olyan ember vagyok, akit senki sem vesz észre, aki mégis az az áldozatot látja bennem. Sokat olvasok, keveset foglalkozok a ma populáris dolgokkal, bár nem is ez a lényeg. Valahogy szeretnék magabiztossá válni. Lehet, hogy reménytelen vagyok, de szeretném megpróbálni. Szeretném véghezvinni az életcélom. De nem tudom hogyan... (18-nál fiatalabb lány vagyok)

2019. júl. 7. 01:14
 1/5 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező ! Olyan sosincs , reménytelen valami, ha akarod akkor menni fog. Szerintem a magabiztosság akkor jön elő, ha elégedett vagy azzal aki vagy. ( ez az én gondolatom , aki máshogy vélekedik azért ne kössön belém ) Tehát elősször magadban kell lejátszanod, hogy miért is akarsz magabiztos lenni és hogy mi az, ami azt sugalja neked, hogy lehetséges hogy reménytelen vagy ezügyben. Miutàn ezt lejátszottad magadban, utánna szerintem a baràtokkal és azokkal akik támogatnak érdemes beszélni és rá fogsz jönni, hogy magabiztosnak lenni nem nagy cucc :D
2019. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el olvasni a hatékony kommunikáció témájában. Mindennap próbálj ki valami új kommunikációs fortélyt. Ez hosszútávon be fog jönni.


Rövid távon csak a kocsma és az ital segít. Gyorsan oldja a gátlásokat, sok haverod lesz, egyetlen hét alatt.

2019. júl. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kettes válaszoló haláli vagy :D nagyon jót nevettem. De ja a kocsmás válasz igaz.
2019. júl. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rutin, meg az évek. Szívemen viselem, a fiatalok sorsát!
2019. júl. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az előtem szólónak igaza van!
2019. júl. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!