Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gördeszkához milyen festéket...

Gördeszkához milyen festéket vegyek?

Figyelt kérdés

Át szeretném festeni a deszkám alját. Azt már kiderítettem hogy először mindenképp le kell csiszolni ha fóliás minta van rajta, de nem találok olyat hogy mivel kéne festenem. Illetve nem ártana valamilyen fedőlakk is hozzá. Ha valakinek van valami ötlete, tapasztalata akkor azt kíváncsian várom.

Akinek csak annyi hozzáfűznivalója van ,hogy minek "pózerkodok" vagy hogy úgyis lekopik, azt kérem hogy kíméljen ettől. Kezdő vagyok, csak városban való közlekedésre használom a deszkát. Előre is köszönöm :)



2019. júl. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Festésben nem tudok segíteni, de én mikor lekopott a matrica az aljáról, ráragasztottam egy másikat (elég volt leszedni az előző maradékát, majd lemosni)
2019. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

deszka allja lecsiszol, leporol

szürke, vízbázisú alapozóval (Trinát, Cellkolor stb) lealapoz

megszárít, felcsiszol 100-as smirglivel

még egyszer lealapoz, megszárít, lecsiszol

spray festékkel (Pinty plus, Molotow, MTN stb) lefúj

, megszárít, felérdesít százas smirglivel

vizes bázisú parkettalakkal vagy páncéllakkal leken kétszer, rétegek között szárítás és érdesítés javasolt

jó munkát

2019. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csiszold le kenj egy alapot vagy olyan szóró festékkel fújd le (olyannal amivel greffitizni is szoktak)olyan színüre amilyenre akarod (a fehér a legjobb) majd a mintát vagy amit rá akarsz festeni (akrillal fesd) vagy rajzolni, fixálásra egy fújós akril zománcot vagy ilyesmit használj 3-4 hónapig bírja
2020. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!