Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hölgyek ti hisztek a bien.hu...

Hölgyek ti hisztek a bien.hu listáinak, honnan szedik ezeket az agyrémeket?

Figyelt kérdés
Szerettem volna "női aggyal" gondolkodni, hogy hogyan legyek "tökéletes" férfi. Rátaláltam erre az oldalra, és ezeken a listákon sok negatív dolog rám illik, ami arra próbálja sugallni a nőt, hogy meneküljön. Ezek a dolgok viszont hétköznapiak és teljesen alaptalanok. Nyilván senki sem tökéletes,ugye ti nem dőltök be ilyen légbőlkapott állításoknak? Például itt az egyik lista, aminek több mint a fele baromság szerintem. Mit gondoltok? [link]

2019. júl. 10. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom neked, hogy ugyanúgy kihullik a hajam az ilyen idióta cikkektől, mint neked.

Ne olvass ilyeneket, mert baromság az összes!

A csajok, akik ezeket firkálják, 20 éves buta p...csák, akiknek még soha nem volt kapcsolatuk, de azért osztják az észt a sírig tartó szerelem titkairól...Nevetséges.

Hülye cikkek hülyék tollából hülyéknek. Ne ezekből akard megtanulni, hogy mi kell egy nőnek.

És ne akarj tökéletes férfi lenni, mert olyan nem létezik. Találd meg azt a nőt, aki illik hozzád, és aki szeret annyira, hogy tudja tolerálni az esetleges hülyeségeidet, mert azok mindenkinek vannak.

Ezt a cikket is addig bírtam olvasni, hogy "akinek nincsenek kitéve fotók a szeretteiről, az sorozatgyilkos". Ezt a firkászt diliházba kéne csukni. Faluhelyen szokás csak a fotóalbumot a falon tárolni. Nem is olvastam tovább, mert csak felkúrja az agyamat...

2019. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom... gyönyörű 😂

Lehet én nem vagyok nő, de elképeszt ez a tömény csoda, amit belinkelt kedves kérdező. Tényleg, köszönöm hogy részese lehettem ennek a műnek... a befejezést pedig mintha ide írták volna 😂

2019. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!