Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy nyit a dikh...

Mit szóltok, hogy nyit a dikh tv, romáknak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 16:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%
Bukti Bugyogó
2019. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2019. júl. 10. 16:40
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel (ami azt illeti a többi csatorna se).
2019. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Meglepő számomra... de nincs vele semmi gondom. Nincs megszabva, hogy kik nézhetik... bár azért ennyire nem kellene éreztetni, hogy (nincs kimondva, de elég egyértelmű) CSAK romáknak...

Összegezve tehát, ha van érte érdeklődés, és megfelelő anyagi háttér (és nem élesíti ki mégjobban az esetleges ellentéteket), akkor miért is ne... még talán rá is néznék egyszer.

2019. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
dikh mán...
2019. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Waff ***** válasza:
64%
Dikh...néma h-val...atyaég :D eddig a cigány viccekben "dikk"-nek volt írva...mindenesetre a "roma kultúra" részére kíváncsi vagyok...igencsak magasan szinten kultúráltak ezek az evolúció kincsei...ideje tv-ben is megmutatni ;)
2019. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A muzsika vagy a nóta tv sem volt különb, mintha erőltetnek ezt a vonalat. Régen a bp tv volt hasonló színvonal vagy a szív tv.
2019. júl. 17. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Győzike szavaival élve: Savale Romalé 😀
2019. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
44%
Remélem nem az Opre Roma "Párt" által a köztudatba bedobott "Roma Autonóm Tartomány" propagandája fog folyni belőle...
2019. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
27%

Én nem vagyok roma, de nagyon szeretem! Youtube-on is néztem, és remélem, hogy a Minden álmod a tv-ben fog visszatérni!

Legyen még több roma tv, legyen integráció, mutassák meg csak magukat, mert ők a nép. Minden magyar egy idióta, aki nem akar a romákról tudomást venni. A ma Magyarországon született babák 40-50%-a roma. Ez van, ha tetszik a magyarnak, ha nem. Ők lesznek az adófizetők, ők a nép. Csakis az integráció lehet a megoldás, hajrá Dikh tv!

Ja, amúgy csak remélni tudom, hogy nem romáknak is nyit :)

2019. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!