Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az általános nyomtatvány...

Az általános nyomtatvány kitöltő programban az adóigazolás kérelem benyújtásánál az adóigazolás típusánál mindig ezt a hiba üzenetet kapom: A felhasználó nevének megadása kötelező! (Hibakód=<725748/A137>). Mi a fene ez és hogy tudom javítani?

Figyelt kérdés
Az általános nyomtatvány kitöltő programban az adóigazolás kérelem benyújtásánál az adóigazolás típusánál mindig ezt a hiba üzenetet kapom és nem tudom kijavítani [Nyomtatvány] A felhasználó nevének megadása kötelező! (Hibakód=<725748/A137>) Mindegy, hogy az általános vagy nemleges fület választom, akkor is ezt kapom. Mi a fene ez és hogy tudom javítani?

#adó #igazolás #adóigazolás #adóigazolás típusa
2019. júl. 10. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ott a "Súgo", ott kutakodj!
2019. júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha benne van a súgóban, akkor miért nem mutat legalább egy link a hibaüzenetről rá?


Amúgy aki rájött mi a hiba megoszthatná velem is.

Nem hiszem el, hogy nálunk nem tudnak megcsinálni semmit normálisan:) Azért kell ezt a szart kitöltenem, mert kitöltöttem a KOMA-t augusztus másodikán, vártam hogy tizedikén bekerülök abba nyomorult adatbázisba, de nem mert ahhoz még júliusban kellett volna kitöltenem, de szeptember tizedikéig meg nem tudok várni mert be kéne adnom, nem normálisak.


most meg mi a sz@r az a felhasználó nevének megadása kötelező, éjszaka közepén ezzel verem el az időt:)

2019. aug. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Megtaláltam, de akkor is rohadjanak meg, nem volt egyértelmű:)


ha valaki még rákeresne erre a hibakódra akkor:

a 4. pontban meg kell adni, hogy kinek akarod küldeni az adóigazolást.

2019. aug. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hasznos volt, köszönöm a választ!!!!
2021. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pityesz10 válasza:
A J lapon a 4-es pontban a felhasználó után írd be melyik banknak vagy többnek szeretnéd elküldeni.
ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!