Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pretty little liars: perfect...

A pretty little liars: perfectionists-ből lesz második évad? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan még nem erősítették meg azt sem, hogy lesz második évad, de mivel az első évad nagyjából arra ment rá, hogy előkészítsen és megalapozzon a folytatásnak, minden jel arra mutat, hogy lesz következő évad. :)
2019. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú basszus, én n agyon remélem, hogy jön a folytatás. Pár nap alatt pörgettem végig az első évadot, szerintem nagyon jó volt. Gondolom a nézettségi mutató dönti el, hogy lesz folytatás, vagy elkaszálják, de nem hiszem, hogy nem volt nézettsége az Usa-ban.

Vicces, hogy sokan azon akadnak fenn, hogy nagyon hasonlít a PLL-re. :D Hát mégis mi másra hasonlítana, hiszen gyakorlatilag annak a folytatása, még ha majdnem teljesen más szereplőgárdával is.

2019. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!