Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez attól függ, mit értesz ez alatt.
2019. júl. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2019. júl. 11. 06:15
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom úgy érthette, hogy itt a jelenünkben közöttünk "élnek", vagy van egy meghatározott kis világuk, amelyből néha áttudnak térni közénk...

Amúgy egyén függő... ha hiszel bennük, akkor együtt tudsz velük élni (beleképzeled a dolgokba a szellemet), vagy nem.

Szóval valakinek léteznek, valakinek nem.

2019. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Inkább arra gondoltam, hogy az embereknek is van 'szellemük', ha pl a test-lélek-szellem megfogalmazására gondolsz... Én ilyen formában hiszek csak benne.
2019. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Léteznek.

Van sok szűk látókörű ember, aki nem hisz benne, csak mert még nem találkozott velük. Pedig gondolj csak bele, rengetegen nem találkoztunk még erszényes ördöggel, baziliszkusz gyíkkal stb. és még is léteznek ezek is.

2019. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%
Tudomány létüket még nem igazolta, de ettől még létezhetnek!
2019. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez minden emberben máshogy fogalmazóduk benne.

Vannak akik hisznek bennük ,vannak akik nem.

Sajnos amíg nincs rá megfelelő bizonyíték, addig csak kételkedni lehet benne hogy léteznek-e, vagy nem.

Ha engem kérdezel, nem tudom, mivel nem tudom bebizonyítani nem akarok olyan választ adni, ami lehet hogy nem igaz

2021. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy kis javítás :

*máshogy fogalmazódik meg...

2021. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!