Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz már meleg?

Mikor lesz már meleg?

Figyelt kérdés
Mikor lesz már legalább 30 fok??? Mi ez a hirtelen lehűlés?? Borzasztó, nem lehet menni ebbe strandolni se!! Tegnap pulcsiban és hosszúnadrágban kellett lennem mert fáztam!!Legyen már hőség! Mikor lesz ennek vége?!?!?

2019. júl. 11. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten. Egyébként meg létezik időjárás előrejelzés az interneten, talán nézd meg.
2019. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen hőség! Elég volt már belőle. Most is meleg van és szárazság. Ültettem anyám emlékére 50 szál kardvirágot. Ahogyan nyílnak, száradnak is el. A szőlő mazsolásodik a nyár közepén. Nem nő semmi, minden kiég.

Egy száll semmiben is melegem van.

2019. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem a 22-25 fok marhára nem igazi nyári meleg. Nekem minimum a 30 fok.
2019. júl. 11. 12:35
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha meg túl meleg van akkor meg az a bajod hogy este nem tudsz aludni a nagy melegben, most pont ideális a hőmérséklet.
2019. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Remélem sose.
2019. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik, strandra amúgy sem akarok menni, nekem pont megfelel ez az időjárás, inkább veszek fel egy pulcsit, minthogy szakadjon rólam a víz a hőségben.
2019. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy ha meleg van akkor meg az a bajom?!?!?! Minek kell áltanálosítani?!?!? Nem is ismersz könyörgöm!! Egyébként meg sosem panaszkodok a meleg miatt mert jól bírom és szeretem is!
2019. júl. 11. 14:12
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:

Elvileg még most jön a java. Itt egy, bár nem tavalyi hőmérsékleti diagram.

[link]

2019. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:

Egyébként itt van a tavalyi és két sokéves összesítés.


"A különböző hőmérsékleti értékek évi menete

Budapest-Pestszentlőrincen 2018-ben"

[link]


[link]


[link]


[link]

2019. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!