Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El fog múlni valamikoris...

El fog múlni valamikoris vezetés közben a félelmem? 18/L

Figyelt kérdés
Nemrégiben kezdtem az autósulit eddig 3vezetési órámon vagyok túl ebből 1órát városokon kívül és 2órán voltunk bent a városban pont délután a legnahyobb forgalomban.Mióta városban vezetünk bent stresszelek.Mindig izgulok hogy még ne írjon az oktató mert nincs nagy kedvem tudom hogy így is elrontom majd a dolgokat.Szoktam is bakizni,előfordult hogy kanyarodásba esetleg nem láttam és véletlen ilyen szűkebb utcákban valahogy figyelmen kívül hagytam a stop táblát.Nem kiabált csak magyarázott hogy ez azért van mert idegesen/stresszesen ülök be a kocsiba,gyakran csak előre koncentrálok stb.És ezek végett idegeskedem mert szinte érzem hogy ugyan ezeket meg fogom újból csinálni.
2019. júl. 11. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora városba vezetsz,de ha tudsz kérj időpontot a kora reggeli vagy esti időpontot akkor talán jobban tudsz figyelni ha nincsenek sokan. Nyugi még csak 1-2 órán vagy túl. Ne add fel.
2019. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most kezdted, teljesen természetes, hogy izgulsz, akár félsz is a vezetéstől. Még nem tudod biztosan mikor hogy kell reagálni és a Te reakciódra hogy fog reagálni az autó.

Nyugodj meg, meg fogod szokni, egyre magabiztosabb leszel és belejössz a vezetésbe.


Én kb a 20. óra körül kezdtem élvezni az órákat.

2019. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nem baj, ha nem megy tökéletesen. Próbáld fejben tartani, mikor elmész az órára, hogy még az elején vagy, még természetes ha hibázol, és csak órára-órára jobb leszel.
2019. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* óráról-órára
2019. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 11. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd ha a 30. óránál is ilyeneket hibázol, akkor aggódj. Egyelőre az is nehéz, hogy rendesen kezeld az autót.
2019. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekünk csak 16alkalommal kell menni vezetni.Azért köszönöm mindenkinek a választ🙂
2019. júl. 26. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt mégis hogy? Ne hagyd magad átverni. A 30 órások díját fizeted akkor vezesd is le. 16 órában nem fogsz levizsgázni.
2019. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itt Szlovákiában 16alkalommal kell menni vezetni
2019. júl. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!