Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó magyar-angol fordító programot?

Figyelt kérdés
Írtam egy hosszabb szöveget (kb. 1000-1500 szó) és bármilyen program amibe bemásoltam, azért láttam benne pár hibát, amit még én is tudok, hogy, hogy lenne helyes. Ha bárki tud bármi fordítót ami le tud fordítani ennyi szöveget jól az kérlek linkelje be. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. júl. 12. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert, de szerintem nem létezik.
2019. júl. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindegyik fordító csinál hibát a fordított szövegben, amelyik ingyenes!

Talán a fizetősök között akad olyan, ami jó.

Ekkora szöveget amúgy sem egyszerű programmal fordítani.

Én pl. az etranslator.ro-t használom - [link] -, de hosszabb szövegekhez az sem alkalmas. Viszont oda-vissza fordít. Az én angolom is gyengébb, de ezzel elég jól elboldogulok, és észreveszem, ha valamit nem úgy fordít, ahogy kellene, akkor átfogalmazom a mondatot. Plusz: hosszabb szöveget részleteiben fordítom.

Szóval: be kell érned valamelyik "gyengébb" fordítóval, amivel apránként fordítasz, vagy keresel fizetőst.

2019. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!