Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szégyenlem az életem. Mit tegyek?

Szégyenlem az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy érettségim,egy targis okj-m és szinte semmit nem keresek ezzel..

szégyenlem a fizetésem..

(szégyenlem azt hogy egy gépészdiplomás 3x annyit keres mint én 3x kevesebbnek érzem magam)

vannak céljaim munka terén de mentális zavarral küzdök+ocd(erős kényszerbetegség) ami megneheziti az életemet szinte már pokol az életem

Semmi boldogságom nincs.Van jövőképem de a mentális betegségem kinyirja a jövőmet.

járok pszichológus/pszichiáterhez de nem sokat tudnak rajtam segiteni szedek gyógyszereket de az agyamon már az se segit...

Sz*r életem van és egyszerűen ez már a pokol nekem.

Mit tegyek?



2019. júl. 12. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:
21f vagyok*
2019. júl. 12. 10:42
 2/5 Halmai Annamária válasza:
100%

fordulj a művészetek vagy a nyelv felé.


pl tanulj meg angolul hobbiból, kezdj el szövegeket fordítani. elég jól leköti az agyat.


vagy kezdj el tanulni rajzolni, szobrászkodni, kitanulni valami számítógépes programot, photoshop, vagy számítógépes programozást.

ezek mind otthon magányodban végezhető dolgok amikből később kereshetsz pénzt ha elmélyülsz bennük / lekötnek.

dobd ki a tévéd a kukába és olvass irodalmat, könyveket témákban amik érdekesek.


esetleg kezdj el fényképezést tanulni, vagy makettezz, modellezz.

2019. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Mindenkinek van az életeben mélypont.

Ne add fel nagyon sokszor csak meg kell találni, h miben vagy jó, mi érdekel igazán és onnan rendeződik a helyzet. ^^

2019. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Az előzőeknek totál igaza van, ráadásul nagyon fiatal vagy. Az lehetsz még, ami csak akarsz.
2019. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy targoncás, takarítónő, kertész, vagy bárki is lehet boldog és elégedett. Ha akarod, képezd magad, de ha nem, próbáld meg abban jól érezni magad, ami/aki vagy. Keress mellék elfoglaltságot, valami olyan hobbit, ami leköt. Lehet az tanulás is, vagy lehet akár a rajzolás, bármi. A te életedet te irányítod.
2019. júl. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!