Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megnézni snapchaten...

Hogy lehet megnézni snapchaten azt amit küldtek neked (kép, videó), hogy a másiknak úgy mutassa mintha nem nyitottad volna meg?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 10:54
 1/3 anonim válasza:
Sehogy
2019. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ha lementet a snapchat galériádban és ott visszanézed ugyan úgy fogod látni, mint az, aki megkapja.
2019. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem tudom milyen telefonod van, de iphone-on (6s) nekem még működik az, hogy rámész a "load snap" feliratra (ha nem tölti be magától), aztán nem nyitod meg, hanem repülő üzemmódba teszed a telefont, utána megnyitod, akár le is screenelheted a képet/videót, aztán nyomod a ki/bekapcsoló gombot amíg meg nem jelenik a kikapcsoló gomb, utána hosszan lenyomod a home gombot amíg ki nem lép a snapchatből, aztán utána már kiléphetsz a repülő üzemmódból, és ugyanúgy ott lesz a snap megnyitatlanul. androidon nem tudom van-e erre lehetőség, próbálgattam hasonló dolgot csinálni de nem működik.
2019. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!