Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell valami képzettség hogy...

Kell valami képzettség hogy piacon árusítsak?

Figyelt kérdés
Chilipaprikát szeretnék árulni sima egyszerű piacon! Kell hozzá valami képzettség vagy szabadon árusíthatok? Ha kell akkor mi és hány évesen tudom megszerezni?

2019. júl. 14. 14:07
 1/2 anonim válasza:
Engedély kell hozzà én úgy tudom meg ugye fizetni is kell azért amiért ott lehetsz semmi sincs ingyen. Felnöttnek kell lenned. Ennyi, azt viszont nem tudom hol kell ezeket intézni szerintem google tudja.
2019. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

helypénzt kell fizetni, bérelheted is a helyedet és akkor fix, hogy oda senki nem fog menni, ha mégis, hívod azokat akik ezt intézik és visszakapod a helyed, de ilyen nagyon ritkán van. Amíg tart a piac, ők is ott vannak, gyakran megyek egy ismerősünknek segíteni, ennek az ismerősünk férje pedig anyu főnöke 15 éve (házaspár, mindketten piacoznak, külön-külön) szóval ezekben otthon vagyunk valamennyire.

Nyugtát mindig adj a vevőnek, mert ha egy apekos megfog, az 500.000 ft büntetés, ha nem adsz és lebuksz, vagy ha nem tudod felmutatni, hogy adtál.

Különösebb végzettség nem kell, csak legyél normális, érts az emberekhez, és ne úgy árulj mint a románok, tehát ne hirdesd magad, hogy "CHILIPAPRIKA OLCSÓÓÓN, TESSENEK VÁSÁROLNI, MINDENT FÉLÁRON ADOK, JÖJJENEK" mert annál kínosabb nincs. :D

És igen, legyél felnőtt, vagy ha nem vagy az, akkor egy felnőttel menj.

De ha neten utána nézel több mindent megtudsz :D

2019. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!