Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénz után lesz gond?

Mennyi pénz után lesz gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) én külföldön dolgozok és járok haza Magyarországra na az a kérdésem hogy ha teszek a bank kártyámra pénzt mennyi idő után lesz gond hogy valaki rám szál rendőrök vagy ilyesmire gondolok most ez az első hogy ki mentem dolgozni bank kartyam meg nem volt ezért kérdezem válaszoltak előre is köszönöm:)

2019. júl. 14. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Így mész ki külföldre, hogy még magyarul sem tudsz fogalmazni és helyesen írni?
2019. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Takarítók ahoz nem kell nagy tudomány tudod ha nem tetszik fogalmazás vagy az írás akkor lépj vissza egyet köszi
2019. júl. 14. 15:22
 3/4 anonim válasza:
Akiket én ismerek ők haza utalják a pénzt.de nem hiszem bármi baj lenne hogy külföldön raksz a kártyádra.
2019. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bankszámládon - amihez tartozik egy bankkártya - legális munkából származó, legális jövedelmedet nyugodtan gyűjtögesd, ebből még senkinek semmi baja nem esett és nem is eshet. Ezt nem is ellenőrzi senki. A probléma abból adódik, ha tegyük fel a számládon hirtelen olyan nagyságrendű bevétel, vagy utalás keletkezik, ami a megszokott-tól nagyságrendekben eltér. Értem ez alatt azt, hogy keresel havonta mondjuk 2 ezer Eurót, amit a munkáltatód, vagy Te magad havonta a számládra helyezel, és ebből megélhetésre felhasználsz x összeget. A maradékot gyűjtöd, és az nyilván növekedni fog hónapról-hónapra. Ez senki nem zavar. Egy nap valahonnan hirtelen megjelenik a számlád bevételi oldalán 200 ezer Euro. Ez egy feltűnően nagy összeg az átlagos jövedelmedhez képest, ráadásul ezt az összeget Te továbbutalod egy másik számlára. No, itt merülhet fel a pénzmosás gyanúja. Azonban az, hogy Te évek alatt összegyűjtesz a számládon 200 ezer Eurot, a kutyát nem fog zavarni. Használd a kártyád nyugodtan, költsd és gyűjtsd a pénzed, úgy, ahogyan tudod.
2019. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!