Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran vásárolok használt...

Gyakran vásárolok használt ruha bóltokban úgy nevezett túrikban a lányomnak vettem egy dresszt. Ami hüvely váladékos vagy korábban pisis vólt a betét részén vett már valaki igy ruhát mosatlanul?

Figyelt kérdés
Szerettem vólna egy dresszt,a kisebbik lànyomnak de otthon láttam,hogy a betét része valamilyen fólt van rajta még a mosás után sem igazán,csak halványodott,de nem jött ki milyen fólt lehet?
2019. júl. 14. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

HA folt volt rajta, ami nem jön ki, az csak annyit jelent, hogy azon a részen a szine kimosódott.

A turikban minden ruhadarab ki van mosva, fertötlenítve, tehát semmi nem lehet rajta, ami mástól származik.

2019. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Azt a részt

vágd ki

2019. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen "dressz" ?
2019. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
83%
Én is kétlem, hogy mosatlan lehetne, kötelezően fertőtlenítős mosószerrel mossák ki.
2019. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a betét fehér és elszíneződött akkor vagy nagyon durva dolog száradt bele ami lehet évekig állt a szekrény aljában, és utána már hiába mosták ki nem lett eredménye. Egyébként turikba csak olyan ruhák kerülnek amiket már kimostak fertőtlenítős szerrel, az inkább fertőtlenít de foltot nem igazán szed ki a ruhákból. Én annyit még megpróbálnék hogy folttisztítóval befújnám hagynám ázni benne, kézzel mosnám át és utána jó alaposan az egész dresszt kimosnám. Ha ez sem oldja meg a problémát akkor vágd ki belőle a betétet. Ha a lányod fogja hordani alatta a bugyit akkor értelmetlen a betét, de ha nem hord alatta bugyit akkor varjatok bele másikat.
2019. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!