Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk! Mi a véleményetek...

Kamasz fiúk! Mi a véleményetek a társastáncról?

Figyelt kérdés

Kedves drága kamasz fiúk! Egy társastáncoló kamasz leányzó vagyok, versenytáncolnék, de partnerem nincs, így nem tudok. Lassan egy éve sikertelenül keresek a korosztályomban táncpartnert, de rá kellett jönnöm, hogy ti kedves fiúk, hiánycikk vagytok ebben a műfajban. Nem igazán értem, hogy miért. A társastánccal lehet csajozni, bulikban lehet menőzni, ha beállsz táncolni, és tudod, hogy mit csinálsz, nem csak lötyögsz. Rengeteg társastáncos buli is van, ahol tök jó a hangulat. A versenyzés is tök király. Akkor hol vagytok ti, és miért vagytok ennyire kevesen? Kíváncsi lennék, hogy mi a ti véleményetek önmagában a táncról, azon belül pedig a társastáncról?

Ha lehet, akkor csak normális válaszokat kérnék.



#tánc #társastánc #kamasz fiúk
2019. júl. 14. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én annó szívesen jártam volna, csak mondjuk úgy... legellenszenvesebb ismerősöm is oda járt. Azóta elment, de már nincsen meg az a szikra, ami invitálna oda...

Amúgy szép, érdekes, és mindig mennek külföldre fellépni (tavaj Rómába mentek...)

Ha valaki hívna... biztosan mennék.

2019. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!