Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiből él egy hajléktalan?...

Mennyiből él egy hajléktalan? Mennyi pénzt osztanak be átlagosan egy napra a hajléktalanok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A jó ég tudja, és persze ők...

A gond az, hogy a nagyrésze az összegyült pénzt alkoholra, cigire, technokolra (és a jobb napokon drogra) költi...

Egy állandó körforgás részei, ahonnan csak kevesen jutnak ki élve...

Amúgy szerintem a fővárosban naponta 2000-2500Ft-ot össze lehet szedni

2019. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Joval tobbet ossze lehet szedni egy nap, mint 2500ft. Annal meg talan az egyhelyben uldogelo csovesek is tobbet szereznek.

En felig hajlektalan voltam de hala Istennek mar nem vagyok, bar nem itthon voltam az. A penz nagyon valtozo, vannak jobb es rosszabb napok, viszont en altalaban csak ugy tudtam penzt kerni ha ittam elotte valamit. Eleg szep penzek ossze jottek, viszont az se jo ha valaki sokat iszik mert abba tonkre lehet menni par ev alatt.

Kerdesre valaszolva valoszinuleg a doboz szedo, minden szirszart guberalo hajlektalanok keresnek a legkevesebbet, ok talan meg 1500ftot sem naponta, az uldogelok mar jobban keresnek, foleg ha akad egy gazdag balek aki teleszorja a kalapjukat, a legjobban viszont azok keresnek akik megszolitanak embereket, en ilyen voltam, nem ulnek le masok mocskaba hogy allatkent nezzenek ram. Ha valaki szimpatikus akkor neki jol adnak es napi tobb 10.000ftnak megfelelo € is meglehet kulfoldon, itthon nekem Pesten par eve peldaul 1 ora alatt megvolt a 2500 es akkor szarabbul is kerestek, lehet osztani szorozni mennyit lehet megcsinalni egy jobb helyen.. Viszont sokan akiket ismerek es tobbek kozt en is nem birnak par oranal tobbet keregetni, megunjak, megvan a penz ami kell es aznapra kesz.

2019. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!