Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mixpakk Futárszolgálat viccel...

Mixpakk Futárszolgálat viccel velem?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy rendeltem egy 10 ezer forint értékű csomagot és életemben először a Mixpakk szállítja ki. 07.05-én rendeltem meg a csomagot.

9.-én délután kaptam egy emailt, hogy itt járt a futár de nem talált otthon. Persze mivel én dolgoztam. Engem a futár nem hívott és semmi nem tájékoztatott, hogy mikor jön. Úgy voltam vele, hogy akkor másnap biztosan jön.

Írtam nekik még másnap egy emailt, hogy mikor kapom meg a csomagom.

Aznap ezt az emailt kaptam: Küldeményét alvállalkozónk a Sprinter Futárszolgálat szállítja Önnek.



Küldeménye a mai napon nem került futárra, de jeleztük az illetékes terület felé, hogy a holnapi napon ismételjék meg a kiszállítást.


Másnap nem jött a futár írtam nekik : Tisztelt Futárszolgálat!

A csomagomról semmi hír. Jön ma a futár vagy inkább ne is várjam?!



Aznap ezt az emailt kaptam :Küldeménye rendszerhiba folytán nem került ma futárra, melyért elnézését kérjük.



Ismételten jeleztük a terület felé az újra szállítás tényét és remélhetőleg a holnapi napon sikeresen kézbesítésre kerül a küldemény.



Következő nap ezt az emailt írtam nekik : Tisztelt Mixpakk Futárszolgálat

A mai napon szállításra kerül a csomagom?



Pénteken kaptam egy emailt


A terület visszajelzése alapján a küldeményét hétfőn (07.15-én) szállítják Önnek.



A kellemetlenségért elnézését kérjük.



Ma kellene a csomagnak megjönni írtam nekik hogy jön e a csomagom es erre nem válaszolnak


Nekem az a csomag holnap feltétlenül kell. Holnaptól nyaralni leszek csak ma tudom a csomagot átvenni..

Szerintetek jön ma a csomagom vagy inkább ne is várjam?!



2019. júl. 15. 11:15
 1/1 anonim válasza:
Ha nem fizetted ki előre akkor írd meg a webshopnak mi történt, és hogy emiatt elállsz, nem fogod (tudni) átvenni.
2019. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!