Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Stable Online játékhoz...

Star Stable Online játékhoz keresek megfelelő laptopot, segítség?

Figyelt kérdés

A jelenlegi laptopom nagyon régi, és nem megy már rajta a játék. Segítség kellene hogy milyen laptopot vásároljak amin menni fog. Őszintén nem igazán értek hozzá, ezért kérek segítséget. Persze nem csak a játék miatt szeretném lecserélni a laptopomat, mivel már lassú, régi és szükségem van egy erős laptopra.

A játék futásához szükséges feltételek:

CPU: Intel Core i3 or AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz

CPU SPEED: Info

RAM: 4 GB

OS: Windows 7 (32- or 64-bit), with the latest Service Packs

VIDEO CARD: GeForce 2xx Series or AMD Radeon HD 5xxx Series (Excluding Integrated Chipsets) with OpenGL 3.3

PIXEL SHADER: 4.1

VERTEX SHADER: 4.1

SOUND CARD: Yes

FREE DISK SPACE: 5 GB

DEDICATED VIDEO RAM: 512 MB



2019. júl. 16. 10:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem bármilyen laptop jó, de amiket nagyon ajánlok, az az Apple, Dell (nekem is az van és imádom), Sony, Asus. Emellett még van az Acer, Lenovo, Alcor. Ezek közül szerintem tényleg a Dell a legjobb.
2020. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amúgy itt egy link. Itt leírják a megadott laptop előnyeit, hátrányait.

[link]

2020. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!