Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes hinnem a...

Szerintetek érdemes hinnem a gyerekkori ismerősömnek, hogy nem volt benne az álprofilban ellenem?

Figyelt kérdés

Nyáron ismerkedtem egy sráccal,Márk, de mivel nem adtam neki oda magam egy alkalomra,megsértődött.(Komoly kapcsolatot szeretnék). Fenyegetett , hogy tönkre teszi a barátságomat Ágostonnal. Bejelölt szeptemberben egy Magyar Eszter Kamilla nevű profil aki arról kérdezett, hogy lefeküdtem e Márkkal meg mi a véleményem róla. Rá nem sokkal később egy Márton Gergő nevű és ő meg azzal szekállt, hogy ha nem küldök meztelen fotót , akkor Ágostonnal tönkre megy a barátságom, ha meg küldök, akkor nem megy tönkre. Zsarolt, hogy feltesz engem netről leszedett meztelen képekkel a netre és ha találkozunk akkor szétver ha nem fekszem vele le. Mindezt két álprofil tette

A szövegkörnyezetük tisztára olyan volt mint Márké és Ágostoné. Ágoston tagadta, hogy ő lett volna es nagyon megsértődött, hogy nem hiszek neki, flegma volt. De én akkor sem tudok neki hinni, hiába focista és állítja hogy nincs ideje erre és hiába ismerem 10 éve.


2019. júl. 17. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármelyik kis nyomié a márton gergős profil, ez durva zsarolás, biztos, hogy nem hagynám annyiban. Mondjuk én ezt felnőtt férfiként mondom, úgy elintézném a hülyegyereket, hogy élete végéig emlékezzen rá. De lehet veled ezt meg lehet csinálni.
2019. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy minek igazolsz vissza, és Írogatsz olyanokkal akiket nem is ismersz. Állításod szerint Magyar Eszter Kamillát és Márton Gergőt sem ismered. Egy idegen meg nem fog írogatni hogy kivel kavartál kivel nem.

Gyerek vagy, ahogy mindenki körülötted.

2019. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már bocsánat, utolsó válaszoló, de nem a Noémi (kérdező) a gyerekes. Hanem az, aki az álprofilt készítette. Ő azért irt vissza, mert már az első perctől érezte, hogy ki az a két ember(Márk és Ágoston), és szerintem jól tette, mert ez rávilágította jobban arra, hogy kiben érdemes megbízni
2019. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!