Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mirinda reklámban szereplő...

A Mirinda reklámban szereplő 2 csávó, na azok tényleg sziámi ikrek?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa volt nekem ez a reklám amikor legelőször láttam.Főként azért,mert nem tudtam,hogy az a 2 férfi tényleg össze van e nőve.Ha meg nem akkor a reklám kedvéért minek csinálnák meg ezt?Szóval a kérdés az,hogy ezek tényleg sziámi ikrek?Illetve nektek mi a véleményetek a reklámról?Engem speciel a háttérzenéje idegesít. 18/F

2019. júl. 18. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem azok, csak megcsinálták számítógéppel. Nagyon ritkák a sziámi ikrek, és akik vannak, azok se hinném,hogy elvállalnának egy ilyen szerepet,van elég bajuk.
2019. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem értem,hogy miért nem lehetett akkor simán 2 palit odaállítani?Reklámozni/utalni akarnak ezzel valamire,vagy mi?Nekem furcsa az egész,de az biztos,hogy soha nem fogok Mirindát venni.
2019. júl. 18. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd a logikát ilyen idióta reklámokban.
2019. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok, csak sztem össze van varrva a ruhájuk
2019. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!