Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy enyhén...

Fonixlex kérdése:

Mennyit érhet egy enyhén töröt 34 colos 144Hz es Lg gamer monitor? Illetve mi lenne a legjobb megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés

Üdv!


A helyzet az hogy eladó egy enyhén töröt LG34UC79G-B nevezetű Gamer monitor, szerintetek mennyi lenne a tökéletes ár érte??

nem szeretném sem túlárazni illetve nem is potom pénzért oda adni.

Kerestem én hasonlo kategóriájú törött monitort, de sajnos nem tudttam rendes infót találni.

ha esetleg valaki jártas hasonlo, vagy akár iylen dolgokban szivesen meghalgatom a véleményét.


Illetve az illető aki ezt művelte vele, az egy 17 éves srác aki nem akar fizetni, pedig basszus már valahogy igen is fizetnie kéne, probáltam én kicsit megszorongatni, meg minden, de azért hülyeséget sem szeretnék, hogy még a végén nekem legyen nagyobb bajom belőle, szerintetek mi lenne a legjobb megoldás ere??


Link a monitor-ról: [link]


Előre is köszönöm, sziasztok!



#monitor #Lg ultrawide #34col #ivelt monitorok.
2019. júl. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag kuka. Dobd a kissrác fejére, ha már nem fizet, legyen benne egy kis élvezet.
2019. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kuka, senkinek nem kell egy használhatatlan monitor. Te is ezért adnád el, csak hülye lenne bárki fizetni egy képernyőért ami be van törve meg szét van esve a képe. Láttam az árát, de 5 ezret nem adnék érte így, ha csak néhány csíkot kellene elviselni érte.


Alig 3 éve jelentették be, általában 2 év garanciát adnak rá, nem fér bele? Aztán fizesse ki aki összetörte.

2019. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Végül is igaz, de gondoltam hátha alkatrésznek jó, a kirakott ára csak megközelítés, nyilván ha lenne rá érdeklődő meg tudnánk beszélni egy árat de viszont a helyzet az hogy, lehet még pont bele esne a garanciába,és ha van olyan hogy megszerelik bent kifizetném én ha mondjuk nem lenne több mint maga az ára,a

srácot aki meg ezt tette, elintézném én, csak legyen minnél hamarabb monitorom.


Tavaly nyáron lett vásárolva egy srác tol, úgy volt még tavaly hogy küldi a garancia levelet, és a végén annyira elmaradtt az egész, hogy itt van lassan nálam egy éve és a volt tulajdonost meg már nem tudom megtanálni, azért is írtam ki hogy nincs rá.


Szóval akkor röviden, se alkatrész se semmi nem lehet már belőle??

2019. júl. 19. 01:16
 4/7 anonim ***** válasza:
A talp egész jó. Univerzális (vesa)? Pivot? Érhet 10 ezret.
2019. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy te magad megszerelheted. Azzal járnál a legjobban.

Prohardver fórumon szoktam kérdezni, ott mindig van valami szaki, aki tud segíteni, vagy ismernek eladót-csatornát, ahol be tudod szerezni a szükséges dolgokat. Ott kiokosodsz, hogy milyen panel jó bele (meg persze szedd szét te is, nézd meg mi van ráírva!). Megveszed a panelt, és összerakod magadnak. Én lapzoppal voltam így. Persze az más téma... egy 15-ös 720p lapocska 15 ezer volt. A tied ritka is és drága. De valószínűleg ki tudsz jönni olcsóbban, mint egy újjal.

2019. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"4"


A monitort nem lehet pivot állásban használni, viszont a monitor többi része jó allapotban van, most hogy univerzális vagy nem, annyira már nem értek hozzá, de azt tudom hogy nagyon könnyen össze szerelhető :))

2019. júl. 20. 09:29
 7/7 A kérdező kommentje:

"5"

Gondoltam valami ilyesmire, ha már úgysincs rajta garancia, meg ezen kívül kuka a jövője, egy próbát megérhet.


tegnap voltam bent egy számítógép szervizben, azt mondták onnan, hogy teljes panel csere amivel sokkal drágábban jönnék ki mintha ha egy újat vennék.

Gondolom a szerviz munka plussz az alkatrész így biztos az lenne, na mindegy köszi a választ szerintem utána nézek hátha lessz egy kis szerencsém.

2019. júl. 20. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!