Nyestiii kérdése:

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
A gondok ott kezdődnek hogy a batyám csufol hogy dagat vagyok jó nem ártana egy kis mozgás de szenved a lelkem az apukám kint van angliába már 1 éve dolgozik a batyam is kint volt angliába csak mar karacsonykor haza jött a regi időszakok sokkal jobbak voltak akkor meg apukam is itt volt magyarországon az ismerőseim nem tudnak a szenvedésemről a mosoly amit minden nap látnak az arcomom az nem igazi mosoly síró görcsök kapnak el az apukámnak nem merrem mondani hogy szeretem mert szégyelem mondani Szeptembertől amikor a suli kezdődik Attól retegek az iskola napjától uj tanar lesz es a tantárgyak nehezen mennek a Google play áruházbol töltök jóslas alkalmazasokat de azok sem segítenek Amikor valaki azt mondja a szereteim közül hogy Hianyzól elkap a siró görcs de inkabb vissza tartom mi lehet velem?

2019. júl. 18. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj, hogy nem használsz írásjeleket (pont, vessző, stb), így kínszenvedés elolvasni az irományodat.
2019. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó bocsánat ki hagytam öket de írjatok le hogy mi történik velem?
2019. júl. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!