Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám ezt az autó rozsdaf...

MercisTigris kérdése:

Hol tudnám ezt az autó rozsdafolt problémát megoldani és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Van az autómon egy kevés rozsdafolt, nem óriási nagyok, de zavarnak. Én nem akarok hozzányúlni mert ismerve magamat szétbarmolnám. Ha esetleg tudok ilyen helyet, ahol megcsinálják és nem verik át az embert, segítsetek kérlek.

Hatvan-Aszód-Gödöllő-Budapest ezen a vonalon kéne, de talán még Vác fele is jó.

Úgy gondolom még most kéne elvinnem amíg nem jönnek megint az esős idők, nekem nehogy tovább rohadjon.


Válaszokat köszönöm !



2019. júl. 18. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáltam rákeresni, de csak ez jött ki:

[link]


Van több műhely is a linken. Talán segít...


Mindamellett: Tudom, írtad nem akarod házilag, de ezen az oldalon, amit linkeltem az alul írja a WD40 spray-t. Gondoltam csak megemlítem, ha nem nagy a felület, azzal csak nem lehet elrontani.

2019. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél keresni. Utána nézek ennek az oldalnak. Köszönöm még egyszer !
2019. júl. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!