Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám jobban megismerni...

Hol tudnám jobban megismerni a "The Witcher" világát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig nem igazán érdekelt az univerzum, nem játszottam a játékokkal, valamint a könyveket sem olvastam. A játékokat hamar ki szeretném játszani, és talán idővel a könyveket is bepótolom. Addig is tudtok valami forrást ahol megismerhetném ezt a világot?
2019. júl. 19. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a könyveken és a játékokon keresztül ismerheted meg ezt a világot kb.

Most jön a Witcher Netflixes sorozat. Az is lehet majd egy alternatíva.

2019. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rumpelstilckin válasza:
Ahogy előttem is írták, a netflixes sorozat nagyon jó lesz érdemes lesz odafigyni rá ha érdekel ez az univerzum.
2019. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd a könyveket, az az alapja az egésznek. Sőt, azok a játékok előtti történésekről szólnak. A játék pl el is spoilerezi a könyv több nagy csavarját is. AMúgy is a Witchernek nem is a világa az igazán érdekes ,hanem a sztori meg a karakterek.
2019. júl. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sorrendben a sztori után a világ és végül a karakterek jönnek. Nem mintha rosszul lennének megírva,de elég soknak nincs értelme a történetre nézve. A világ meg habár közel sem akkora mint egy GoT világ,szerintem sokkal színesebb. Úgy értem a Trónok Harcában a világ nem "él" nincs hangulata,és nem fogja a területeket össze semmi. A Witcherben meg van atmoszféra.

Kérdező: Én YouTubra most tervezek egy Witcher világát bemutató csatornát indítani. Nem akarom reklámozni magam ezért nem linkelem,nem ez a célom,de aki keres megtalál :)

2019. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!