Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez jó lesz ez a cigi sárga...

Ez jó lesz ez a cigi sárga multi helyet?

Figyelt kérdés

Tavaly, mindig sárga multit szívtam. De mintha idén év elejére meg változott volna az ize. Mert smikor szívtam néhány alkalommal már nem volt olyan édes. Mint amilyen a sárga multi szokott. Ha l filterest vettem akkor se, ha letéptem a szűrőjükből akkor sem. De néha még ki fogtam olyat ami jó. De olyat halottam, hogy a multit idén év elején teli rakták adalék anyaggal. Ami rontott a minőségén. Ezért szeretném meg kérdezni, aki szívott. Már Sárga RGD-t, az hasonlít ízre a régi sárga multira. Persze az is az elején savanykás izű volt, utána édeskésebb, de én még csak kéket szívtam. Egyátalán sárga rgd tényleg létezik? Illetve Sárga philip morris, az is olyan izű mint régen a sàrga multi, meg azt is lehet még kapni?!

Tróllok kiméljenek!!!



2019. júl. 19. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Tudtommal, sárga RGDt és sárga (rövid vagy hosszú) philip morrist is lehet ez kapni
2019. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!