Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltűnt a levelem?

Eltűnt a levelem?

Figyelt kérdés
Mivel külföldre mentem, de néhány fontos dolgot nem volt lehetőségünk berakni és elvinni magammal, feladtuk postán. sok kis holmi volt benne, a legértékesebb egy pendrive, sok fontos adatommal. Gondoltuk, ez egy nagyobb borítékban is elfér, nem csomagban, hanem levélben küldtük, nyomkövető nélkül. Lassan 3 hete hogy nem jött meg. Mi történhetett? Ellopták? Mi ilyenkor a teendő?

2019. júl. 20. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye csak vicc? Ertekes adatot postan, egy pendrive-on feladni, kovetes nelkul, levelben?


Ha tenyleg ennyire hulye voltal (mar bocs), akkor meg is erdemled.

2019. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
egy pendrive nem fért el a táskádban? ? ? ?
2019. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Ez sajnos nem vicc. Egy másfélezer forintos sd kártya olvasót és még pár kacatot terveztünk a levélbe tenni, de mivel én már nem voltam otthon, másnak kellett otthonról feladni a levelet, akinek egy fiókban lévő tasakot mondtam hogy küldje el, ami tartalmazza a pendriveot is. Csak utólag derült ki hogy a pendrive is feladásra került.
2019. júl. 20. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!