Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon aranyosa...

Csak szerintem nagyon aranyosak a kamasz párok?

Figyelt kérdés
Kávézóban dolgozom és gyakran látok kamaszok az randizni. Ma is volt bent egy 14-16 közötti "pár" és egyszerűen nagyon cukik voltak. Tudom, én is voltam tini, de így felnőttként nézve, nagyon aranyos amikor egy kamasz szerelmes.

2019. júl. 20. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, édesek nagyon, az még olyan igazi hasremegős pirulós szerelem:) izgi. Bár visszaemlékezve, az is pokolian tudott fájni ha véget ért.
2019. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát szerintem is aranyosak igaz még én is fiatal vagyok de már felnőtt nálam még mindig tart ez hogy belepirulok ha azzal beszélek aki tetszik
2019. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előző vagyok 20lány
2019. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ránézésre tényleg aranyosak, de ha belegondol ilyenkor abba az ember, hogy 100 fiatalkori szerelemből kb 1 fog hosszú időn át tartani, akkor elszomorító, hogy nagy eséllyel 1-2 év múlva rá sem fognak tudni nézni egymásra, és igyekeznek kitörölni az egymásról szóló emlékeiket.
2019. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nagyon azok ennyire unatkoznak a gyerekek hogy ezt csinálják szerintem inkább pczni vagy xboxozni kellene ennyi idősen nem azon gondolkodni, hogy hogyan rontsuk el az életünket.
2019. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!