Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg büntet a rendőr ha lefóliá...

Tyson13 kérdése:

Meg büntet a rendőr ha lefóliázom a motorháztető meg az autó tetejét?

Figyelt kérdés
Az autó tetején nagyon fel van pattogva a lakk réteg ezért szeretném lefóliázni otthol magamnak csak nem tudom, hogy szabályos e. Mivel idős autó és nem is ér annyit amennyibe a fényezés kerülne így erre gondoltam. Vagy a fóliázásról is kell műbizonylat? Sehol nem találtam rá rendes választ.

2019. júl. 20. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ha olyan vagy kb. olyan színű a fólia, mint a kocsi, akkor nincs teendő vele.
2019. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az autó színének 75% át nem fedi le, vagy azonos a fólia színe az autó színével akkor az ég világon semmiféle engedély nem kell rá, rendőr sem szólhat érte, műszakin sem köthetnek bele.
2019. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor ha bordó színű az autó és fekete fóliát szeretnék? A forgalmiba 02 piros szín van feltűntetve.
2019. júl. 21. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!