Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívtátok már a 116123-as...

Hívtátok már a 116123-as segélyvonalat?

Figyelt kérdés
Ha jót akartok magatoknak, nem hívjátok őket. Még ilyen bunkó parasztokkal nem találkoztam. Minek vannak ezek ott? Problémám volt, csaknem lerakták a telefont hogy mit zaklatom őket....

2019. júl. 21. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérlek fejtsd ki bővebben
2019. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felvette egy nő, de már olyan hangon, hogy kb mit zaklatom én itt a pitiáner szar problémámmal... nem tudom, azt kellett volna mondanom, hogy öngyilkos akarok lenni? Hatalmas csalódás volt, az amúgy is nagyon rossz kedvemet még jobban tönkrevágta
2019. júl. 22. 15:17
 3/3 anonim válasza:

Hallod, ugyanez. Nekem tényleg nagy bajom volt és az öngyilkosság is megfordult a fejemben már. Ráadásul senkivel sem tudtam megbeszélni... Ezért gondoltam, hogy majd erre jó lesz, hátha mondanak valamit. Teljesen lehetetlen helyzetben vagyok.


Valami öregasszony vette fel, beleüvölt, hogy hallóóó. Végig bunkó volt, nem mondott semmit, már amúgy is bőgtem, aztán 2 perc után le akarta rakni. Semmivel nem jutottam előbbre. Igen, aki jót akar magának hanyagolja, pedig nekem tényleg megfordult az öngyilkosság is a fejemben... Csak beléd rúgtak még egyet. De lehet csak pont valami idióta vette fel.


Egyébként ez a telefonszámlán megjelenik, anyám észre fogja venni?

2019. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!