Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történtek már veletek paranorm...

Történtek már veletek paranormális, megmagyarázhatatlan dolgok?

Figyelt kérdés
És ha igen mik,és egyedül,vagy többen voltál/voltatok?
2008. nov. 14. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom ez az e, de mikor a papám meghalt én tudtam :) abban a pillanatban éreztem hogy valami szörnyű történt, mikor hazamentem oda jött elém anyu én csak anyit mondtam, tudom hogy meghalt... Kérdezte honnét mikor elmondtam neki elkezdett szidni hogy ilyen rosz időbe hülyeségeket találok ki...

Halottam arról (az anya meg a fia nagyon össze vannak kötve) hogy a fiú elment katonának és lelőtték a lövészárokba, épp akkor az anya kiszaladt hogy meghalt a kisfia, ő látta, pedig se TV se rádió...

A szomszédok először nem hittek neki, pár nap mulva megérkezett a hirlevél h a lövészárokba meghalt, a szomszédai tanusitották hogy ő ezt tudta...

Feltételezik hogy a fiú segélykérő üzenetet küldött ki tudatalatt...

2008. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

igen, de privat elmeny, nem szivesen irnam le, nev nelkul sem.


két-harom darab volt, volt, hogy egyedul voltam, volt, hogy valakivel.

2008. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hm..Érdekes.Köszi:)
2008. nov. 14. 12:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom paranormálisnak számít-e,de én időnként előre megálmodok dolgokat.Csak a hozzám közelálókról,és csak rossz dolgokat.Természetesen nem mindíg valósul meg az álom,de a családom ha telefonálok,hogy minden rendben van-e már komolyan szokott venni,és odafigyelnek dolgokra.Megálmodtam már betegségeket,és baleseteket is.Azt mondják tudományosan,hogy ez a képesség mindenkiben benne van,csak a fejlett társadalomban ezt nem használják ki az emberek,mert nem hisznek benne.Azért nem tartom magam boszorkánynak,csak egy érzékeny embernek.
2008. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. nov. 14. 12:13
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem elég sok minden történ már: rendszeresen megérzek dolgokat, tudom, hogy ha valami el fog romlani a háztartásban, meg ilyenek. De azt is megérzem, hogy ha nekem fontos személlyel fog történni valami. Persze ezt nem szoktam hangoztatni, nehogy hülyének nézzenek, ráadásul általában csak utólag tudatosul bennem, hogy én ezt megéreztem.

De volt olyan is, hogy éjszaka mentünk kocsival, amikor megláttunk egy háromszög alakú repülő tárgyat. (Tudom, tudom, most sokan hülyének néznek, de ezek a tények) Elkezdtük követni, majd megálltunk az út szélén, hogy jobban megnézhessük. Ez még eddig nem olyan érdekes, de az már igen, hogy amikor legközelebb arra jártunk, akkor jöttünk rá, hogy a repülő tárgy észrevételétől addig a pontig amíg megálltunk több mint egy falunyi távolság van. Mi akkor azt hittük, hogy kb. 100 métert mentünk, és megálltunk... De hogy hogy kerültünk a következő falu végére, azt még ma sem tudjuk.

2008. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért kérded? Veled is történt valami? (utolsó vagyok)
2008. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen,de úgy vagyok vele,hogy nem szeretném leírni mert nem sokan hinnék el szerintem,at meg nem szeretném,hogy az legyen,hogy nem igza.Legyen ennyi elég.

Mindenkinek köszi am a válaszokat!

2008. nov. 14. 15:37
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
írd le légyszi! én is megálmodok sokmindent,főleg a barátommal kapcsolatban!
2008. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Annyi a lényeg,hogy voltunk egy természetgyógyásznál,mert,hogy elvileg kezdtem depis lenni,mert hogy itthon feküdtem egész nap,meg zenét hallgattam stb..És aztmondta,hogy segíteni fog rajtam,meg ilyenek..Mamámék régebb óta ismerik am.Öcsémnek fájt a foga,és itt voltak a nagyszüleim,felhívták a természetgyógyászt,hogy gyógyítsa meg,és ő telón keresztül elmondta,hogy melyik foga fáj,és 5 percen belül megszűnt a fájdalma.Ez később megismétlődött a torokfájásomnál.Ez az egyik.

A másik:Úgy érzem,lehet,hogy hülye vagyok,hogy egy szellemvan itt :S

Annyi furcsa dolog történik amióta ideköltöztünkPl.:Egyik éjszaka nem bírtam elaludni,mert úgy éreztem,hogy valaki figyel.A kutya is elkezdett ugatni meg morogni a semmibe.Ekkor kint a konyhában leesett egy váza(virágokkal együtt)és összetört.Ezután a kutya nem ugatott tovább.Vagy kerestük a kutya nyakörvét,de nem találtuk,pedig 2-en is kerestük.Erre egyszercsak kopp és a földön lett.Lehet hülyevagyok....

2008. nov. 14. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!