Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves Postások! Budapesten...

Kedves Postások! Budapesten melyik postán tudnék nemzetközi kereskedelmi válaszküldeményt (válaszborítékot) venni?

Figyelt kérdés
Autogramkérő levélhez szeretném csatolni, hogy a színésznek ne kelljen fizetnie a levélfeladásért külföldön. A helyi postán azt a választ kaptam, hogy csak nagyobb postákon kapható.

2019. júl. 22. 15:58
 1/5 anonim válasza:
A keletinél, vagy a nyugatinál.
2019. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Nyugatinál van nagy posta? Rendben, szétnézek a környéken. Köszönöm a választ!!:)
2019. júl. 22. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Válaszdíjszelvénynek hívják
2019. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnapután felderítem a terepet.:)
2019. júl. 23. 23:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek, akinek szüksége lenne rá a jövőben:


A Nyugati pályaudvarnál ne keressétek, és egyáltalán sehol, mert ott azt mondták, hogy ez a szolgáltatás Magyarországon már régen (?) megszűnt! Alternatív megoldást nem tudtak javasolni, a magyar bélyeg nem érvényes külföldről visszaküldve, az Európán belüli postakész boríték pedig csak Magyarországról adható fel.

Szóval eh.


Az én megoldásom az lesz, hogy megpróbálok találni valakit, aki küld nekem helyi bélyegeket a célországból, és azt fogom a válaszborítékra ragasztani annyi értékben, amennyi sacper kell majd a feladáshoz.


Azért köszi a válaszokat, egészen máig élt bennem a remény.:)

2019. júl. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!