Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » “Bocsi, hogy így ismeretlenül...

“Bocsi, hogy így ismeretlenül rádírok, de van valami, amit máshogy nem tudok megkérdezni. ’?

Figyelt kérdés
Ennek mi értelme? Válaszolok egy kérdésre, majd jön egy random embertől egy privi, miszerint “bocsi, hogy így ismeretlenül rádírok, de van valami, amit máshogy nem tudok megkérdezni...’, majd megkérdez vmi totál triviális dolgot, aminek amúgy semmi köze sem a kérdéshez, sem a válaszomhoz, jellemzően szexualitással kapcsolatban. Ennek mi értelme? Először kiírtam neki/helyette ugyanazt kérdésben, majd elkültem a linket, persze se köszb+, se semmi, de már nem először van ez... valaki érti ezt?

2019. júl. 29. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni akart.
2019. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy próbál ismerkedni, ahogy szellemi szinvonala megengedi.
2019. júl. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt bírom, hogy valahol olvastam, hogy valaki panaszkodott, hogy a GYK már nem olyan mint régen az induláskor, akkor egy rakás nőt felszedett itt, mostmár nem tud. Még jó hogy az oldal eredendően nem erre van kitalálva.

Azok meg tényleg szánalmasak, hogy ha egy kommentben egy nő leírja magáról hogy leszbi, akkor mennek a privátüzik, hogy hármasoznál-e velem.

2019. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ismerkedés forma. Kb egy éve kaphattam ilyet, az volt a kérdés, hogy nem ciki, ha egy férfi nem tudom én hány véesen szűz e.


Nem reagáltam, békén hagyott.


Nem szexuális privikknél; Nekem is van olyan,m hogy olvasok egy kommentet, amiről eszembe jut egy kérdés és ahelyett, hogy kiírnék egy újat, mekérdezem tőle, ha biztos ismeri az infót, amit kérnék. Megadja a választ és ennyiben is marad, nem kezdek el vele levelezni.

2019. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetett adatlopás is.
2019. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy ilyen van másokkal is :D pár hete egy válaszom után egy "kiscsaj" írogatott nekem, hogy mekkora a férjem f@rka, nem reagáltam, azt hittem hogy unatkozó hülyegyerek, de ezekszerint ez itt gyakori dolog 😂
2023. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!