Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért idegesítő ezen az...

Miért idegesítő ezen az oldalon egyeseknek a helyesírás vagy a piros kéz ha valaki kapott? És kinek volt már olyan, hogy egy olyan válasz érkezett amiben a te kérdéseid vannak linkelve mert annyira elege lett? Tudnál linkelni ilyet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 14:47
 1/3 belapus ***** válasza:
100%
Engem kissé zavar, ha valaki nem figyel a helyesírásra, mert ez a számomra azt jelenti, hogy ugyanekkora - vagyis semekkora - figyelmet fordít bármi másra is.Nyilván nem lehet mindenki tökéletes, én sem vagyok az, de azért egy szintnél nem kellene lejjebb adni.Bár már nem hozom ezt szóba az adott kérdésnél, de zavar.
2019. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó a névmemóriám, szoktam emlékezni, hogy olvastam már valamit a kérdezőtől, és igen, be is szoktam linkelni, hadd lássa mindenki, hogy kamuzik...
2019. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, mert az életben elnyomják őket, sok negatív visszajelzést kaptak, önmagukkal sincsenek kibékülve és ez ad valami megnyugtatást, hogy ki tudnak javítani valakit.


Engem is javítottak már ki; a tej helyett tejcit írtam, így kvázi nekem jöttek, hónapok múlva kaptam értelmes választ a kérdésre. Illetve a műsor helyett másort írtam egy elütés miatt és kaptam is miatta privátot.


A piros kéznél régen én is megszállot voltam, visszajárkáltam a kérdésekhez, hogy megnézzem, hány százalékban hasznos a válaszom; büszke lettem a 100% láttán, ha nulla volt, akkor mindig elkeseredtem, magamra lettem dühös. Meg folyton nézegettem a toplistát. Szerencsére ezt mind elhagytam. :)


Most egy emberke van, aki rám kapott kicsit, még az ókorban írtam ki kérdést, hogy van e olyan felhasználó, akinek reflexből nyomnak piros kezet, de ne írják le a nick-jüket (ugyanis, akkor törlik a kérdést, mert szabálysértő), csak, hogy miért, erre valaki beírta valaki nemrég, hogy én vagyok az, indoklás nuku. Eltűnt a válasza, írt is újabb kommentet, hogy minek töröltettem. És azóta, nem viccelek, mint egy megszállott sokszor beírogatja, ha kommentelek valahova, hogy megint kaptam tőle piros kezet.


A rémisztő privátokról nem is beszélve.


Van egy felhasználó, aki figyeli a válaszaim és utána írkálja a személyes üzeneteket, hogy én ilyen huncut kislány voltam és olyan csíntalan...

2019. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!