Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek itt a Gyakorin a...

Szerintetek itt a Gyakorin a moderátorok minden bejelentést törölnek?

Figyelt kérdés
Néha beleállok konfliktusokba, de mindig normálisan, mégis 1-2 ember (szerintem vagy moderátorok is itt vitáznak, vagy valamelyik moderátor haverja) rendszeresen törölteti a válaszaimat. Sem provokálás, sem trágárság nincs benne, teljesen ártalmatlan bejegyzéseket tud töröltetni, ami neki nem tetszik. Ez hogy fordulhat elő? Én teljesen elveszítettem a bizalmam ehhez az oldalhoz.

2019. aug. 7. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz egyet a törléssel,és a szabályzatot nem szegted meg, akkor írj nekik a az info@gyakorikerdesek.hu e-mail címre.

Azt azért gondolom tudod, hogy ha már a kérdésre válaszolsz, akkor is jogosan törölnek.

2019. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem törölnek mindent. Mivel emberek jelentik és emberek bírálják el, valamennyi szubjektív faktor is szerepet játszik abban hogy egy kérdés valóban szabálysértő-e és valóban törlendő-e.


Nem törölnek automatikusan minden bejelentést, ezt napi szinten tapasztalom. Ha a te tartalmaidat mégis mindig letörlik, nagy rá az esélye hogy az tényleg szabályt sért, és vagy nem tudod hogy mely szabálypontot sértheti, vagy a te szubjektív megítélésed szerint az nem kellően provokatív/trágár/vitageneráló, de mások szerint mégis az.


Nem kell trágárnak és provokatívnak lennie egy válasznak, hogy töröljék, mert ettől jóval több szabály van érvényben: nem írhatod ki más személyes adatait, nem tehetsz közzé illegális letöltés/online megtekintés linkeket ami szerzői jogot sért, nem reklámozhatsz, nem ismerkedhetsz. Ha csak annyit írsz ki, hogy írnak neked privátot beszélgetés céljából, ugyanúgy szabályt sért és törlendő, hiába teljesen jó és emberi a te kommented tartalma és szándéka. Csak attól még az tilos az oldalon.

2019. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon nagyon durván megy az elfogult cenzúra.
2019. aug. 8. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer feltettem egy kérdést (arról szólt, hogy egyesek miért gondolják úgy, hogy külföldön élő magyaroknak nincs joguk a munka és politika kategóriába írni). Törölték, mert trágár. Újrafogalmaztam, kiírtam ismét, erre megint törölték, merthogy már feltettem egyszer. Nem ártana valami igényesebb rendszert kiépíteni, nem jó ez így.
2019. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha cenzúra lenne, nem írhatnád ki, hogy cenzúra van, mert törölnék a cenzúra miatt. A cenzúra szó nem is való az oldal működéséhez, mivel az előzetes ellenőrzést jelent. Ha cenzúrásnak, nem jelenik meg a kérdés/válasz anélkül hogy azt előtte ne hagyták volna jóvá.

Az oldalon moderáció van, ami a lefektetett szabályokat próbálja meg betartatni. Mivel ezek elbírálása esetenként szubjektív, így az eltávolítás is múlhat ezen, kinek mi fér bele és mi nem.

2019. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

info@gyakorikerdesek


ervénytelen emailcim

2019. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!