Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a francért van az, hogy...

Mi a francért van az, hogy igyekszem mindenre építő jellegű, normális megértő választ nyújtani és mégis esik a százalékom megállás nélkül? 😅

Figyelt kérdés
Elvétve néhány nagyon butát kiosztok persze de alapból 100-ból 95 x, mondjuk teljesen korrekt vagyok. Persze, akinek segítek sosem szavaz,hogy ez egy jó válasz de jó, pedig én mindig szoktam ,ha jó választ olvasok, akkor is ,ha nem az én kérdésem. Nem ezen múlik az életem nyilván de ha még 70 százaléknál is lejjebb esem talán nem is vesznek komolyan és szerintem irritáló azért,hogy időt és energiát ölök bele abba,hogy ne csak engem segítsenek válaszokkal de én is segítsek valakit néha, erre ez van... :D

2019. aug. 14. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

A pontozásnál nem az számít, hogy a válaszod hasznos-e, hanem az, hogy mennyire cuki, aranyos, édibédi.

Én 80%-or érek el úgy, hogy a nem cuki válaszokat privát üzenetben küldöm.

Ezen felül vannak kérdések, ahol minden választ leopntoznak.

Ne törődj vele, ez a kretének gyülekező helye

2019. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát en vagy semleges vagyok vagy kedves is szoktam lenni, de lehet lehúzza aa pár alkalom, amikor nem vagyok.De nem tudok másmilyen lenni ,mikor meglátom azt,hogy anyuci pici fia panaszkodik gyakorin, mert nem kapott autót pl. 😅 Ennek ellenére rengeteg hasznos , segítő dolgot is próbáltam írni és régebben még komplett idióta válaszokra is higgadtan reagálni ( mostmár egyáltalán nem reagálok rájuk). De azért köszi, akkor nem csak én tapasztalom a jelenséget,ha pedig valakit ez boldogít,hogy mindnekit ok nélkül is leszavazhat, akkor csak hajrá, ez már nem az én problémám.😃
2019. aug. 14. 07:08
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Az elözö kihagyta a "lepontozó lényeket", akik minden választ lepontoznak, mert ez az életük egyetlen öröme.

Szóval a pontokra nem érdemes adni, mert semmit nem jelent a válaszadóra nézve.

2019. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!