Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek itt a moderátorok...

Szerintetek itt a moderátorok egy 10-es skálán, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés

1 nagyon rossz, 10 jó.


Szerintem 1.

Amikor róluk írtam, törlés mellett az volt a válasz, hogy ne írjak valótlanságot.

Ha nem lenne rossz tapasztalatom, nem lennèk felháborodva.


Most, hű de jól működik a törlés, hogy moderátorokról van szó!


2019. aug. 14. 07:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:

És mégegyszer. Nem csak azzal van bajom, hogy az én kérdéseim törölve vannak, legyen ha baj van vele.


De, attól 100x szabálytalanabb kérdések maradnak fent, és jelentés után se törtènik semmi, ezt értse meg minden moderátor.

2019. aug. 14. 07:16
 2/73 anonim ***** válasza:
75%

10/8

A humor kategóriát sajnos úgy csinálták meg, hogy majdnem mindenre immúnis...

Az a kérdések pöcegödre...

A többiben viszont lehet tényleg kicsit szigorúbbak..., de enélkül elkorcsosodna az egész. (néha még így is...)

2019. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogy szinte mindrn kategóriába 1 perc keresés utàn látok az én kérdésemnél 100x szabályszegőbbet és az jó. Bejelentem és ott marad napokig.

Amikor én írok ki kérdést, az azonnal szabályszegő, nem jó.

Amikor nekem válaszba, tragárul szidnak, az teljesen jó, jelentés után is ott van.

És ez tapasztalat, nem kitaláltam.

De, amikor a modikról kérdezek, azonnal ott van egy, hogy törölje.

Ezt is törlik, tudom előre.

2019. aug. 14. 07:26
 4/73 A kérdező kommentje:

Tegnap annyit kerdeztem, hogy van e itt, egy bizonyos telefon szolgáltatótól egy bizonyos szolgáltatast igenybe vevő ügyfél.


Na az mindenen túlment szerintük, ezt azonnal törölni kellett.

2019. aug. 14. 07:30
 5/73 A kérdező kommentje:
De az rendbe van, hogy a szex rovatba, ferfiak, város megjelöléssel privátot kérnek.
2019. aug. 14. 07:32
 6/73 anonim ***** válasza:
93%

5.


Én egyszer feltettem egy kérdést, törölték, mert trágár (valóban voltak benne ilyen kifejezések, de kipontozva, és csak idéztem). Újrafogalmaztam, feltettem újra, erre megint törlik, mondván, hogy már feltettem egyszer. Igényesebben kellene ezt, valami egységesebb rendszerben.

És én nem értek avval egyet, hogy nem kötelesek megindokolni, miért törölnek. Nemcsak itt, más honlapokon is, ezt univerzálisan be kellene vezetni. Ugyebár a rendőr is megindokolja, hogy miért bírságol, a diszkó ajtónállója is, hogy miért nem mehetek be.

2019. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
89%
6: A második bekezdésem a kérdéstörlésre, illetve a kommentelési-kérdezési jog megvonására vonatkozik. Ezeket mindig meg kellene indokolni. A síma hozzászólástörlést csakugyan nem, mert ezt megértem, hogy fárasztó lenne.
2019. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

Szerintem ettől az is jobb lenne, ha egyszerűen minden 100. feltett kérdést automatikusan törölné a rendszer.

Kb ugyanígy működne az oldal, semmi változással.


És nagyon nagyon sok gyk felhasznàlónak van rossz tapasztalata ebben a témában.

Nem egy egy személy igazságtalannak vélt problèmájáról van szó.

2019. aug. 14. 08:03
 9/73 anonim ***** válasza:
70%
8: Nyilván nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél.
2019. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem 8-9-es mindösítést adnék nekik, annak ellenére, hogy idönként tévednek.


Öszintén szólva rengeteg olyan kérdést láttam, aminél jogos volt a törlése.

De sok olyan is van, ahol jogos lenne, mégsem törlik.


Amit hasznosnak találnék, ha lenne olyan lehetsöség, hogy egy kérdést vagy választ ha jelentesz, lehessen egy-két mondatos kiegészitést az "egyéb ok"-hot írni. Ugyanis sokszor a kérdés problémás, pl. amikor kiderül a kérdezö a további válaszaiból, hogy csak veszekedni akar, de a kérdésböl eleinte még nem egyértelmü.


Nem tudom, TE konkrétan milyen kérdéseket írsz ki, hogy rendszeresen törlik, nekem eddig a 7 év alatt, amióta írok ki kérdéseket is, összesen 2-öt töröltek, az egyiket jogosan, a másikat félig jogosan, mert nem jól fogalmaztam meg.

2019. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!