Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek itt a moderátorok...

Szerintetek itt a moderátorok egy 10-es skálán, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés

1 nagyon rossz, 10 jó.


Szerintem 1.

Amikor róluk írtam, törlés mellett az volt a válasz, hogy ne írjak valótlanságot.

Ha nem lenne rossz tapasztalatom, nem lennèk felháborodva.


Most, hű de jól működik a törlés, hogy moderátorokról van szó!


2019. aug. 14. 07:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Külön kérik, hogy a válaszok ne privátban menjenek, mert az nem jó az oldalnak.


Valamit nem értetek itt fiúk:

ez egy MAGÁN oldal. Saját céljai vannak. Nem az a célja, hogy neked jó legyen.

Ezért van az, hogy bizonyos dolgokra gyorsan reagálnak, másokra meg nem nagyon.

És nem a sok munka a céljuk, hanem a nagy haszon.


Csak az a baj, hogy ezt sokszor túlzásba viszik - és ráadásul előfordul az is, hogy nem a vezetőség esik túlzásokba, hanem az alkalmazott, akinek rendet kellene tartani itt.

2019. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:

Ameddig a privát üzenet funkció él, addig azt, mint teljes jogú felhasználó, használhatom.


Vicces és sokat elmond, hogy működtet az oldal egy funkciót, de azt ne használják a felhasználók.

2019. aug. 14. 10:53
 23/73 anonim ***** válasza:
79%

1: De, használhatják. Olyan dolgokra, ami mást nem érdekel, vagy bizalmas, és nincs köze a kérdéshez.

2: Az oldalnak van egy szabályzata. Azt kötelező betartani, amennyiben ide szeretnél írni.

3: Ha ezen valamit változtatni szeretnél, akkor elsőre nekik írj.

2019. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
81%

"1 hónap múlva újra kiírod, hátha szerencséd lesz. "


Mert a kérdést ki kell emelni, nem kiírni újra.


A krdés megosztása felhasználónként megy - vagyis, ha egy felhasználó kétszer megkérdezi, hogy mi a húsleves receptje, akkor törlik a legutóbbi kérdést - viszont ha valaki más már megkérdezte, Te azt nem tudod kiemelni, mivel nem a Te fiókodból került kiírásra, íy engedett, hogy kiírd Te is egyszer ugyanezt a kérdést. Ezért van egymillió "A farkam hosszúnak számít e" kérdés és társaik.

2019. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
74%

"Ameddig a privát üzenet funkció él, addig azt, mint teljes jogú felhasználó, használhatom."


A privát üzenet nem erre való.


Az oldal lényege, hogy megkérdezel valamit, kapsz rá választ, majd egy idő múlva (hetek, hónapok, évek) valaki rátalál és nagyon örül, hogy megvan a keresett információ.


A kérdések itt a közösbe mennek, nem csak Neked jár az információ, hanem másnak is, ezért is kérik a modok, hogy böngészgess, mielőtt kiírsz valamit.


***


Illetve a privát üznete arra való, ha válaszoltak egy felhasznéló kérdésére, amiről eszebe jutott valami és ráírsz a kommentelőre, megkérdezni vagy infót adni elvégre a szabályzat írja; ne a válaszra vcálaszolj.

2019. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
59%

"Mert a kérdést ki kell emelni, nem kiírni újra."

A leghaszontalanabb funkció az oldalon. Meg ha véletlenül valami idióta odaválaszol valami haszontalan marhaságot, akkor megint nem tudod kiemelni, mert az elmúlt 24 órában jött válasz.

Tegnapelőtt kiírtam egy poénos kérdést párkapcsolat kategóriába, elfelejtettem odaírni, hogy férfi vagyok. 5 (!) privátot kaptam ismerkedni próbáló nyomiktól. Ez rendeltetésszerű használata a privát üzeneteknek?

Szexualitás kategóriát a kiskorúak tartják fenn, az is teljesen oké. A modik ezen mind tudnának segíteni, de hát... Persze tudom én, amikor a 10 éves pistike feljön az oldalra hogy borzalmas helyesírással megkérdezze, elég nagy-e a 11 centis pöcke neki, az is növeli a reklám bevételt. Más meg nem számít, az világos.

2019. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

Ha én az oldalt privát üzenete váltásra akarom használni, akkor arra is fogom. Ezt biztosítja az oldal.


Az, hogy mást mi érdekel, azt ő majd megkérdezi amikor akarja.

Számtalanszor volt már arra is példa, hogy nekem is egyből privátba írtak, nem én vagyok az egyedüli aki ezt kedveli.

Ha meg mindig a kommentbe írok annak aki válaszol, az meg egy idő után offolás.

2019. aug. 14. 11:53
 28/73 A kérdező kommentje:

Egyebként valahol pont az ilyen sok, nem a kérdeshez kapcsolódo válasz miatt kedvelem a privát funkciót.


Az eredeti kérdésre itt is kb 3-man válaszoltak. Na így mi értelme a közösnek?

2019. aug. 14. 12:08
 29/73 anonim ***** válasza:
77%

"Tegnap ezt irtam kerdesnek, a mobiltelefon tèmaban.


"Van itt olyan aki Vodafone Red tarifát használ?"


Ez az ok, amiért törölték:

"Kérdésed konkrét legyen! Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. "


Ez az új kérdés kiírásához adott szabályok közt van!

2019. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
35%

"Van itt olyan aki Vodafone Red tarifát használ?"


1: eldöntendő kérdés, mert azt lehet rá válaszolni, hogy "van" vagy "nincs" - a kérdés nem konkrét, jogosan törölték.

2: apróhirdetés - embereket keresel, ahelyett hogy leírnád mit akarsz, jogosan törölték.

3: nem azt írod le amit kérdezni akarsz, nem lehet rá válaszolni mert visszatartod az információt amit egy feltételhez kötsz - nem kérdést írtál ki, jogosan törölték.


Inkább értelmezd újra a szabályokat, mielőtt leállsz a moderálási elveket vitatni, mert kapásból 3 szabálypontot sértett a kérdésed.

2019. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!