Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány figyelmeztetés után jön...

Hány figyelmeztetés után jön a végleges tiltás? Honnan lehet tudni mennyi figyelmeztetés van nekünk?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem számként van megadva, ha elérsz X-et, akkor kitiltanak. Ha olyat kérdezel, akár az első kérdéseddel kitilthatnak, ha kevésbé problémásat, lehet két tucat után sem fognak. Ha egyszer figyelmeztetnek valakit, valószínűleg van annyi esze egy értelmes embernek, hogy a továbbiakban nem csinálja ugyanazt. Ha mégsem, annál hamarabb tiltják le.


Nem kell számolnod őket, egyrészt azért mert nem a számokon múlik, másrészt mert nem kapsz mindenről figyelmeztetést. Bármikor eltávolíthatják a kommentjeidet külön figyelmeztetés nélkül is.

2019. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha kapok egy figyelmeztetést akkor hány idő után fog lenyugodni a figyelmeztetés? Nem a kérdés kiírás hanem hogy ellegyen felejtve stb.. Ha mondjuk 3havonta kap valaki figyelmetlenség miatt akkor hogy van ez?
2019. aug. 17. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a moderátoroktól kellene megkérdezni, mert esetleg ök tudják, más garantáltan nem.
2019. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy működik a rendszer. Az lenne logikus, hogy bármi történik egy fiókkal, annak az előzményeit látják. De még mindig egyszerűbb betartani, lehetőleg betartani a szabályokat, mint azt számolgatni hogy vajon belefér-e a kérdés/válasz a keretbe, vagy sem.

Olyan könnyen nem tudod kitiltatni magad véletlenül, mert úgyis figyelmeztetnek előtte. A szándékosnak meg az a célja hogy kitiltsák, azt nem kell megkérdezni.

2019. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt olyan hogy hónapokig nem tettem semmi szabálysértőt aztán véletlenül mégis sikerült de végül nem tiltottak mert nem volt probléma a többi kérdéssel és válaszokkal. Így jóvá hagyták. Azóta jobban odafigyelek.
2019. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem sokszor lehet megcsinálni, hogy kimoderált kommentet visszaírsz, vagy szidod a kérdezőt a moderáltatásért ("Hiába töröltetsz, akkor is egy hülye barom vagy!"). 2-3 ilyen húzás után jön az IP-alapú tiltás.
2019. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Figyelmeztetés nélkül is tiltanak. (Tapasztalat.) Úgy veszem észre, hogy teljesen szubjektív a moderálás. Nyilván van egy szabályzat, meg alapelvek, de azon felül teljesen az adott modi egyéni döntése, hogy mit tesz veled. Azaz ha egy modi pikkel rád, akkor kisebb kihágásért is kivág. Míg más lehet hogy max egy figyelmeztetést ad.

Valahol ezt értem és megértem, mert én is voltam (nem itt, hanem más fórumon) moderátor. Nagy az isten állatkertje, főleg ha ennyire nagy létszámú csoportot kell kezelni, moderálni. De amiatt lehet, hogy valaki valamilyen teljesen ártatlan dolog miatt szív. Ez van, ez a kapacitás korlátjának a hátránya.

2019. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!