Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem egy vicc az...

Csak szerintem egy vicc az egész ezotéria kategória?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéseket szoktam látni hogy jobban megnevettet mint egy humoros videó. Nevetséges.... Szerintetek?

2019. aug. 26. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Kitűnően tükrözi az ország értelmi színvonalát (meg sajnos az egész világét is). A legszomorúbb, hogy majdnem mindegyiknek szavazati joga is van.
2019. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Engem jobban zavarnak a válaszolóik...

Csak kicsit (de tényleg nagyon kicsit) eltér a véleményed, realisztikusabban látod a dolgokat, és már lepontoznak, és be-be szólogatnak...

(-23 volt a rekordom 😆)

2019. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Néha éjszaka keresgélek a tv-ben és ilyen dolgokkal, telefonos jóslással foglalkozó műsort találok.


Alig hiszek sokszor a szememnek. Először nézem, figyelem miről van szó.

Aztán inkább csodálkozom, hogy milyen mélységesen hiszékeny emberek vannak. :)


Még ezelőtt 1-200 évvel ez volt az emberek alulképzett tömegeinek az általános hozzáállása, de az megdöbbentő, még sokak ezt ma is komolyan veszik.

2019. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek hinni kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egy sört...
2019. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem össze lehetne vonni a humor kategóriával
2023. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!