Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy működik ezen az oldalon...

Hogy működik ezen az oldalon a kérdések megítélésének % alapján való bírálása? Beírhatok-e személyes adatokat?

Figyelt kérdés
Pl. A legutóbb feltett kérdésemre írt első válasz fél óra múlva már 0%-ot ért.
2008. nov. 15. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, annyit érő volt a válasz.
2008. nov. 15. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Most te kérdeztél valamit és meg is válaszoltad ?

Hát kezdö lehetsz.

2008. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amennyiben ennél tudtok hasznos választ, hálás köszönet érte! A legutóbbi választ inkább nem minősíteném.
2008. nov. 15. 20:42
 4/7 A kérdező kommentje:
hasznosabb
2008. nov. 15. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Miért lett leszavazva at 1.válaszoló?

Uggyanolan,mint az a kislány,aki megkérdezte,hogy hogy vegye rá az annyáékat,hogy tarthasson tengerimalacot.Aztán 2 perc múva ott volt a kérdező komija,és a válasza..Hát igen..Sokan akarnak okosnak tűnni.De nem égsz ekkorát,mert név nélkül írhatsz:DD

/pici cutte/

2008. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Köszi második!!!:D Elsö válaszado vok, ja igen ez tök olyan :D
2008. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés lényege szerintem az, hogy hány lepontozás kell ahhoz, hogy 0%-os legyen a válasz, a kérdező azt csak hozzátette, hogy amit lepontoztak, az annyit is ért! Az eddigi válaszolók félreértették a kérdezőt. Viszont a választ én nem tudom. :)
2008. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!