Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet kivetetni magam...

Hogyan lehet kivetetni magam a toplistából?

Figyelt kérdés

Nagyon irritál már, hogy csak azért mert egy amúgy szendergő kategóriában ahol alig tesznek fel kérdést, több kérdést kiírtam (szabályosan teszem hozzá), rögtön támadnak a trollok, mert meglátták hogy előrébb kerültem a toplistában. Engem zavar, nem véletlenül szedtem ki a pipát is amikor kérdezte hogy mutassa-e a nevem, nem azért teszem fel az amúgy normálisan megfogalmazott és a témába illő kérdéseim, hogy az ostoba trollok állandóan beszólogassanak meg offolják a kérdéseim a nyavalygásukkal, mert zavarja őket hogy valaki egynél több kérdést fel mert tenni egy erre a célra létrehozott oldalon.

Engem egyáltalán nem izgat a toplista, sokkal jobban örülnék ha rajta se lennék. Van erre valami lehetőség, hogy eltüntessék onnan a nevem és a pontszámaim?



2019. szept. 12. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lehetőség, így van megcsinálva az oldal. Jelentsd a trollokat, mert az offoló vagy kötekedő válaszaikat jó eséllyel törlik, és majd leszoknak erről. A válaszaikat pedig ignoráld. Csak attól, hogy egy troll azt mondja, hogy te "xy" vagy, nem biztos hogy igaza is van. Ha pedig mégis, még mindig nem reagálsz rájuk, így nem tudnak mit kezdeni a dologgal.


Ha valaki rendszeresen beszemetel a kérdéseid alá, jelentsd végig a válaszait. Nagyobb eséllyel tiltják ki azt, aki rendszeresen trollkodik és rövid idő alatt sok törlendő választ küld be.

2019. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Sajnos azt tapasztalom, hogy nem tántorodnak el egy-egy válaszuk törlésétől, vagy attól hogy ignorálom őket, a következő alkalommal megint ott vannak.
2019. szept. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!