Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez jelentheti azt, hogy azért...

Ez jelentheti azt, hogy azért nem tudok üzenetet küldeni valakinek, mert az letiltott? : "Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)! "

Figyelt kérdés
Vagy elmegy az üzenetem és sose tudom meg, hogy letiltott?

2019. szept. 18. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Törölte magát vagy letiltották.
2019. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Ha letilt téged attól te tudsz neki üzenni, csak ô sose kapja meg. De te errôl nem értesülsz. Itt az történt hogy vagy kitiltottàk az oldalról, vagy letörölte innen magàt.
2019. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Honnan lehet tudni? Átolvastam a szabályzatot, nincsen benne. Te honnan tudtad meg?

Köszönöm.

2019. szept. 18. 12:48
 4/8 anonim válasza:
90%
Ott van, benne van. Ha letilt téged attól még tudsz neki üzenni, de soha nem fogja megkapni. Benne van.
2019. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, megvan. Viszont ha én tiltok, akkor a már elküldött üzenetem megkapja?
2019. szept. 18. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A tiltás előtt küldött üzenetet igen, megkapja.
2019. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Az, nem tiltás. Olyan beállításra van lehetőség, hogy „Nem fogadok tőle több üzenetet!”. Nem kétirányú; visszafelé nincs hatása.

Ha te nem fogadsz tőle több üzenetet, attól ő még megkapja az üzeneteid; hacsak ő is be nem állította, hogy nem fogad tőled több üzenetet.


Persze, ha valakinek nem él a fiókja (akár ő kérte a regisztrációja törlését, és teljesítették; akár kitiltották; a kérdésbeli eset), akkor nincs ahova megindítani sem az üzenetet; nincs rá lehetőség.


[Ha én a telefonomon „szűrt üzenetek”-be írok egy hívószámot, akkor, ha hívja a számom, kapja a hangjelzést, mintha jelezne a telefonom, pedig néma, és nem is ír ki semmit. A telefonomból soha nem fogom megtudni, hogy hívott-e? Ő sem tudja, hogy csak nem jelentkeztem, vagy nem is kaptam jelzést.

Ettől én még hívhatom azt a számot, és sikerül is, hacsak nem zárt ki ő is, engem.

De, ha megszünteti a telefonszámát, vagy a szolgáltató szünteti meg, például, díjnemfizetés miatt, akkor már nem tudhatom hívni, azt a hangüzenetet kapom, hogy „A hívott számon előfizető nem kapcsolható.”

Nagyon hasonlóan működik itt az üzenet, csak nem hanggal.]

2019. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Zöld lájk :)
2019. szept. 18. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!